HUMORAS.info - juokingi anekdotai

Anekdotai apie blondines :: Anekdotai apie ežiukus :: Anekdotai apie žvėris :: Anekdotai apie naujuosius rusus :: Anekdotai apie Petriuką ::
Anekdotai apie mokyklą :: Anekdotai apie studentus :: Anekdotai apie uošvienes :: Anekdotai apie raganas :: Anekdotai apie seksą, meilę, meilužius ::
Anekdotai apie gyvenimą :: Anekdotai apie darbą :: Anekdotai apie internetą :: Anekdotai apie kompiuterius :: Anekdotai apie policiją ::
Anekdotai apie automobilius :: Anekdotai apie politiką :: Anekdotai apie čiukčius :: Įvairūs, kiti anekdotai, juokeliai ::
Anekdotai » Anekdotai apie naujuosius rusus » Važiuoja kartą naujalietuvis, nepastebi ir suvažinėja mentą. Žiūri - n...

« atgal

Važiuoja kartą naujalietuvis, nepastebi ir suvažinėja mentą. Žiūri - netoliese kapinės, įsimetė jį į bagažiuką, nuvežė į kapus, duoda 100$ sargui ir sako:
- Pakask draugą, laiko laidotuvėms neturim, būk draugas.
Sargas patenkintas užkasinėja mentą, o Lietuvis važiuodamas vis atsisukinėdamas žiūri ar sargas užkasinėja lavoną, tik staiga į kelią išbėga kitas mentas, šoka stabdyti ir tą suvėžina. Lietuvis įmetė jį į bagažinę, veža vėl į kapus. Žiūri jau sargas pavargęs guli, alaus "Tornado" jau spėjęs paragauti. Spiria jam naujasis lietuvis ir sako:
- A girdi, gaidy, kaip lavoną užkasei, jei atgal išlindo?
Sargas tik atsiprašinėja. Lietuvis sako: - Imk dar 100$ ir užkask normaliai.
Sargas patenkintas puola užkasinėti, o tuo metu ant kalno du mentai budėjo: vyresnysis su studentu. Vyresnysis žiūri pro žiūronus ir sako studetui:
- Ei, klausyk, ko tas lietuvis pirmyn atgal po tas kapines važinėja? Nuvaryk pažiūrėt.
Atvaro studentas į kapines. Ramu. Galvoja reik pas sargą užeit paklausti. Užeina, tas jau beveik užlūžęs miega. Studentas mentas žadina ir klausia:
- Ė, a girdi, ko tas naujas lietuvis čia pirmyn ir atgal važinėja?
Sargas tik atmerkia akis ir stveria kastuvą, duoda per galva ir sako:
- Tu apsiraminsi ar ne šiandien?!


120x60.lt

       Naujas anekdotas »
88x31

468x60.lt